Centrum Kształcenia Zawodowego w Siedlcach. Adres: 08-110 Siedlce, ul. Konarskiego 9, telefon do sekretariatu: 25 794 33 30, email: sekretariat@ckz.siedlce.pl, więcej informacji »
Wtorek 28 Listopada 2023
331 dzień roku.
Do końca roku pozostało: 33 dni.

Imieniny obchodzą: Lesław, Zdzisław, Jakub, Stefan, Grzegorz, Natalia, Roma

strona główna

mapa strony

drukuj

kontakt

powrót
 
 Aktualności
 
2023-11-17

Elektromechatron - Etap Szkolny
  więcej
2023-11-10

11 listopada - Dzień Niepodległości
  więcej
archiwum

                               

KONTAKT

CENTRUM KSZTAŁCENIA ZAWODOWEGO
w SIEDLCACH

08-110 Siedlce
ul. Konarskiego 9
E-mail: sekretariat@ckz.siedlce.pl

Wicedyrektor wicedyrektor@ckz.siedlce.pl
Kadry kadry@ckz.siedlce.pl
Sekretariat (adres główny)
sekretariat@ckz.siedlce.pl
Kierownicy kierownicy@ckz.siedlce.pl
Ksiegowość ksiegowosc@ckz.siedlce.pl
Administracja administracja@ckz.siedlce.pl
Gastronomia gastronomia@ckz.siedlce.pl
   
Telefony:
Sekretariat 25 794 33 30 
Sekretariat Fax. 25 794 33 31
Dyrektor 25 794 33 32
Wicedyrektor 25 794 33 33
Kierownik Gospodarczy 25 794 33 34
Kierownicy Pracowni 25 794 33 35
Gł. Księgowy 25 794 33 36
Dział Gastronomii  25 794 33 43
Kadry 25 794 33 48
Kierownik Gastronomii  25 794 33 41
BOK działu samochodowego 25 794 33 40

pomoc


Formularz kontaktowy:

wybierz dział:
imię, nazwisko: *
nazwa firmy i adres:
telefon:
email: *
treść: *
Przepisz kod z obrazka:: *
* pola wymagane
 


powrót    do góry     
Kontakt  |  Mapa strony » Copyright © 2023 Centrum Kształcenia Zawodowego. All rights reserved
Projekt i wykonanie: Magdalena Szarek-Mistewicz
Liczba wejść: 1245785, dziś: 184